Перейти до основного вмісту
 «Інтернаціоналізація навчальних програм UNITA 2024».

UNITA 2024: ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ✅

5–6 червня 2024 року у Західному університеті Тімішоари (Румунія) відбулась низка заходів «Інтернаціоналізація навчальних програм UNITA 2024».

Читати далі
1

Курси підвищення кваліфікації вчителів з модуля «Футбол»

10 червня на базі кафедри фізичної культури та основ здоровʼя факультету фізичної культури та здоровʼя людини ЧНУ за підсумками курсів підвищення кваліфікації шкільних вчителів фізичної культури з модуля «Футбол»

Читати далі
1

"Семінар з Чирлідингу"

У залі фітнесу факультету фізичної культури та здоров'я людини ЧНУ ім.Ю.Федьковича з ініціативи доцента Мороз О.О. та вчителя ЗЗСО Ніги М.М. (стейхолдер)

Читати далі
1

Семінар зі стейкхолдерами

24 травня 2024 року на базі Новоселицького ліцею №1 відбувся семінар зі вчителями фізичної культури

Читати далі
ЛІТНЯ ШКОЛА 2024р

Заняття у літній школі в рамках проєкту Erasmus+

22 травня на факультеті фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся захід в рамках проведення «Літньої школи». Захід реалізовувався в рамках проєкту Європейського Союзу Erasmus+ модуль Jean Monnet «Інтеграція європейських цінностей до української освіти, науки та спорту» (EVUESS).

Читати далі
день науки

Відзначення Дня науки

Участь у науково-просвітницькому заході «FESTнаука», який реалізовується за підтримки Чернівецької обласної військової адміністрації та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Читати далі
11

"Всеукраїнський семінар з Чирлідингу"

Всеукраїнському навчально-тренувальному семінарі, який проходив в м.Київ.

Читати далі
1

Практична підготовка "Туристичний похід"

Викладацьким складом кафедри проведено туристичний похід на гору Цецино м.Чернівці зі студентами ЗФН спеціальності 014.11 "Середня освіта. Фізична культура" ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Читати далі
Відкриті уроки футболу

Волонтери соціального проєкту

Студентки ІІ курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» ФФКЗЛ Катерина Матенко та Віолетта Болбочан

Читати далі
1

Відкриті уроки футболу

Загалом у проєкті взяли участь 72 юні шанувальники футболу. Що важливо до участі в заході долучилися й діти з особливими освітніми потребами.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності