Перейти до основного вмісту
день науки

Відзначення Дня науки

Участь у науково-просвітницькому заході «FESTнаука», який реалізовується за підтримки Чернівецької обласної військової адміністрації та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Читати далі
1

Практчна підготовка "Туристичний похід"

Вікладацьким складом каедри проведено туристичний похід на гору Цецино м.Чернівці зі студентами ЗФН спеціальності 014.11 "Середня освіта. Фізична культура" ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Читати далі
Відкриті уроки футболу

Волонтери соціального проєкту

Студентки ІІ курсу спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» ФФКЗЛ Катерина Матенко та Віолетта Болбочан

Читати далі
1

Відкриті уроки футболу

Загалом у проєкті взяли участь 72 юні шанувальники футболу. Що важливо до участі в заході долучилися й діти з особливими освітніми потребами.

Читати далі
1

День вишиванки на кафедрі фізичної культури та основ здоров"я

Здобувачі вищої освіти та професорсько-викладацький склад кафедри фізичної культури та основ здоров'я 16 травня 2024 року прійнялі участь у відзначенні Дня вишиванки .

Читати далі
рух це здорово

Профорієнтаційний, фізкультурно-партіотичний захід «РУХ ЦЕ ЗДОРОВО»

Другий рік поспіль на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу факультету фізичної культури та здоров’я людини проведено профорієнтаційне, фізкультурно-патріотичне свято для школярів-випускників ЗЗСО «Рух це здорово».

Читати далі
футбол

Курси підвищення квалифікації вчителів фізичної культури ЗЗСО.

Викладвчі кафедри в період з 6 по 10 травня, за ініціативи Української асоціації футболу, провели курси підвищення кваліфікації для вчителів фізичної культури (модуль футбол)

Читати далі
1

Наші студентки у фіналі ХІХ літньої Універсіади України з волейболу

З 08 по 11 травня у Чернівцях відбувся зональний етап ХІХ літньої Універсіади України з волейболу. Жіноча збірна з волейболу ЧНУ імені Юрія Федьковича протягом трьох днів мала нагоду позмагатися з командами-суперницями з Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль) та Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова.

Читати далі
Студенти спеціальності 014 Середня освіта Фізична культура на відзначенні Дня Європи у Чернівцях

Студенти спеціальності 014 Середня освіта. Фізична культура на відзначенні Дня Європи у Чернівцях

На території колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації відбувся флешмоб за участі студентів спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)»

Читати далі
26 квітня

Круглий стіл гарантів ОП в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

26 квітня 2024 року прийняв участь в круглому столі щодо обговорення змісту освітніх програм Фізична культура. бакалавського та магістерського рівня.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності