Перейти до основного вмісту
1

День вишиванки на кафедрі фізичної культури та основ здоров"я

Здобувачі вищої освіти та професорсько-викладацький склад кафедри фізичної культури та основ здоров'я 16 травня 2024 року прійнялі участь у відзначенні Дня вишиванки .

Читати далі
рух це здорово

Профорієнтаційний, фізкультурно-партіотичний захід «РУХ ЦЕ ЗДОРОВО»

Другий рік поспіль на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу факультету фізичної культури та здоров’я людини проведено профорієнтаційне, фізкультурно-патріотичне свято для школярів-випускників ЗЗСО «Рух це здорово».

Читати далі
футбол

Курси підвищення квалифікації вчителів фізичної культури ЗЗСО.

Викладвчі кафедри в період з 6 по 10 травня, за ініціативи Української асоціації футболу, провели курси підвищення кваліфікації для вчителів фізичної культури (модуль футбол)

Читати далі
1

Наші студентки у фіналі ХІХ літньої Універсіади України з волейболу

З 08 по 11 травня у Чернівцях відбувся зональний етап ХІХ літньої Універсіади України з волейболу. Жіноча збірна з волейболу ЧНУ імені Юрія Федьковича протягом трьох днів мала нагоду позмагатися з командами-суперницями з Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль) та Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова.

Читати далі
Студенти спеціальності 014 Середня освіта Фізична культура на відзначенні Дня Європи у Чернівцях

Студенти спеціальності 014 Середня освіта. Фізична культура на відзначенні Дня Європи у Чернівцях

На території колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації відбувся флешмоб за участі студентів спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)»

Читати далі
26 квітня

Круглий стіл гарантів ОП в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

26 квітня 2024 року прийняв участь в круглому столі щодо обговорення змісту освітніх програм Фізична культура. бакалавського та магістерського рівня.

Читати далі
2024

ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙХОЛДЕРАМИ 2024

25 квітня на платформі ZOOM виступила модератором онлайн-семінару де головними учасниками були стейкхолдери-вчителі ЗЗСО Чернівецької області.

Читати далі
27 квітня 2024 року День відкритих дверей

Увага!!!!!!!  День відкритих дверей!!!!!!!!

27 квітня 2024 року об 11.00 кафедра фізичної культури запрошує на День відкритих дверей на фвкультеті. НПП кафедри чекають всіх абітурієнтів, які люблять рухову активність, здоровий спосіб жіття і фізичну культуру. Адже, ВЧИТЕЛЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ - це саме та особистість, котра несе в загальноосвітні заклади, в процесі співпраці  зі школярами, сучасні  підходи  до усвідомлення значення гармонійного розвитку особистості, особистого естетичного виховання   та шляхи підвищення рівня здоров'я.

Читати далі
Середня освіта

СТУДЕНТКИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014.11 «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)» ЗДОБУЛИ ЗВИТЯГУ У ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ м. ЧЕРНІВЦІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД

21 квітня 2024 року відбулися фінальні матчі волейбольного чемпіонату м. Чернівці. Вкотре перемогу виборола жіноча команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича «ВОЛЛЕЙБУК-ЧНУ».

Читати далі
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

АНОНС День відкритих дверей!

Оголошення.

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності