Перейти до основного вмісту
футбол

У період з 6 по 10 травня за ініціативи Української асоціації футболу КЗ «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» спільно з  викладачами  кафедри  фізичної культури  та основ здоров’я  ЧНУ імені Юрія Федьковича організували та провели курси підвищення кваліфікації для вчителів фізичної культури за навчальною програмою (модуль «Футбол»). Метою курсів було підвищення рівня фахової компетентності педагогічних працівників щодо викладання на уроках фізичної культури та позаурочний час елеіентів футболу. 

1
2

За підсумками роботи усі учасники отримали сертифікат на 30 годин, що буде акредитовано для проходження атестації педагогічних працівників. Перші два дні занять були проведені у форматі дистанційного навчання, а в наступні дні відбувалися очні заняття на спортивному майданчику.

3

Програма курсів включала в себе такі теми як організація та методика проведення уроку з футболу у школі, взаємодія вчителів фізичної культури із тренерами дитячо-юнацьких спортивних шкіл та інших спортивних навчальних закладів, а також теоретична та тактична підготовка. Загалом дані курси стали важливім чинником для підвищення якості футбольної освіти в Україні та сприяють професійному зростанню вчителів физичної культури Буковини.

4
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності