Перейти до основного вмісту
1

З 08 по 11 травня у Чернівцях відбувся зональний етап ХІХ літньої Універсіади України з волейболу. Жіноча збірна з волейболу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича протягом трьох днів мала нагоду позмагатися з командами-суперницями з Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль) та Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова.

До складу жіночої збірної з волейболу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича увійшли:

  • Анастасія Логвиненко, Вікторія Шандра, Ангеліна Мацюченко, Іванна Добря, Ольга Січковська, Софія Панчук, Олександра Палагнюк, Марія Гончарук – студентки спеціальності 014.11«Середня освіта (Фізична культура)»; 
  • Євгенія Скакун – студентка юридичного факультету; 
  • Юлія Балацька – студентка Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
  • Аліса Кеніг та капітан команди Анастасія Юрку - студентки економічного факультету.

Головним тренером команди став доцент кафедри фізичної культури та основ здоров’я Іван Васкан. Підготовкою команди займався й асистент тренера - доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та домедичної допомоги Андрій Браженюк.

З рахунком 3:0 в усіх зустрічах команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича святкувала перемогу, що дало можливість впевнено, з першого місця, увійти до фінального етапу ХІХ літньої Універсіади України з волейболу.

З 22 по 26 травня у м. Тернопіль відбудеться фінальний етап ХІХ літньої Універсіади України з волейболу, тож побажаємо звитяги нашій збірній команді.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість здійснювати змагальну діяльність з метою популяризації та розвитку гри у волейбол, залучати молодь до регулярних занять спортом, зміцнювати дружні зв’язки з командами інших закладів вищої освіти.

2
4
5
8
6
7
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності