Перейти до основного вмісту
рух це здорово

Впродовж 7-10 травня, другий рік поспіль, викладачами кафедри фізичної культури та основ здоров’яна базі фізкультурно-оздоровчого комплексу факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на спортивних майданчиках Вижницького, Дністровського й Чернівецького районів Чернівецької області проведено профорієнтаційне, фізкультурно-патріотичне свято для школярів-випускників ЗЗСО «Рух це здорово».

Організатори заходу – кафедра фізичної культури та основ здоров’я  за підтримки Комітету з   фізичного виховання та спорту МОН України в Чернівецькій області та Управління освіти Чернівецької міської ради.

1
2
3
8

За програмою заходу у Вижницькому районі учні шкіл змагалися на базі Іспаського опорного ліцею ім. Миколи Марфієвича, де перемогу здобули господарі змагань. У Чернівецькому районі спортивні баталії відбулися на базах: Веренчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Ірини Вільде (переможці – господарі змагань) тк на стадіоні м. Новоселиця де змагалися заклади освіти Новоселицької та Герцаївської територіальних громад (переможці –Рокитненський ліцей Новоселицької міської ради). Учні ЗЗСО м. Чернівці змагалися на майданчиках ЧНУ (переможець – команда Чернівецького ліцею № 16 ім. Ю. Федьковича). Заклади Дністровського району змагалися на базі майданчика Кельменецької ДЮСШ. Перемогу здобула команда хлопців та дівчат Полянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

4
5
6
7

Всього у груповому, за територіальним принципом, етапі змагань з різних видів естафет та спортивних забав прийняло участь понад 400 школярів, які змогли якнайкраще продемонструвати свою згуртованість, силу, міць, спритність, витривалість, винахідливість, командну роботу.

Підсумки районних етапів будуть підведені у фіналі 17 травня на базі багатофункціонального майданчика ЧНУ, де зустрінуться 6 команд-переможців територіального етапу змагань. 
Бажаємо спортивних успіхів. 
З вірою у ПЕРЕМОГУ! З вірою у ЗСУ!

9
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності