Перейти до основного вмісту
Студенти спеціальності 014 Середня освіта Фізична культура на відзначенні Дня Європи у Чернівцях

9 травня на території колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації відбувся флешмоб за участі студентів спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича присвячений відзначенню Дню Європи. В заході прийняли участь  ректор проф. Роман Петришин, проректорка проф. Тамара Марусик, почесні консули, викладачі ЗВО та інші запрошені гості. 

1

В процесі проведення заходу всі учасники  разом  малювали картину із зображенням прапора Європейського Союзу. Молодь також виконала танець просто неба, а студентський хор «Резонанс» під керівництвом професорки  Ольги Чурікової-Кушнір заспівав нізку українських патріотичних пісень. Слід зазначити що Європейський флешмоб» відбувся у рамках проєкту Європейського Союзу Erasmus+ модуль Jean Monnet «Інтеграція європейських цінностей до української освіти, науки та спорту»

2
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності