Перейти до основного вмісту
день науки

19 травня науково-педагогічні працівники спільно  із здобувачами освіти спеціальності «Середня освіта(Фізична культура)» прийняли участь у науково-просвітницькому заході «FESTнаука», який реалізовується за підтримки Чернівецької обласної військової адміністрації та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. 
Метою заходу було популяризація науки у доступній та захопливій формі – крізь призму цікавих та неординарних демонстрацій під відкритим небом,
спостережень за дослідами та експериментами, знайомства з науковими експонатами та новітніми технологіями, участі в різноманітних інтерактивах, комунікації з науковцями та експертами різних царин науки.
Саме студенти спеціальності «Середня освіта(Фізична культура)», у процесі проведення дійства, допомагали всім охочим визначити свій біологічний вік за допомогою пʼяти міні-тестів і відповідно порівняти із паспортним.
Чудова нагода також із профорієнтаційної сторони поспілкуватися з відвідувачами "наукового пікніка".

2
3
4
5
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності